Plafonder Orrefors

170877

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 26 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor

Plafonder Orrefors
Budhistorik (10 bud)
652836
654059
1 400
652836
900
653958
850
652836

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.