Plafonder Orrefors

170875

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 38 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor, Glas

Plafonder Orrefors
Budhistorik (13 bud)
654225
2 800
653101
2 600
653090
2 400
652834
652834

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.