Plafonder Orrefors

170872

PLAFONDER, 1 par, Orrefors, glas och mässing, diameter 38 cm
PROVENIENS: Götrich, Mäster Samuelsgatan, Stockholm

Smärre nagg

Belysning, Taklampor, Glas

Plafonder Orrefors
Budhistorik (24 bud)
652617
652641
2 800
652617
2 600
652586
2 400
652614
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.