Lennart Aschenbrenner akvarell

170727

ACHENBRENNER, Lennart ( född 1943): Komposition, akvarell, signerad och daterad 1977,12,5x18 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

675289
500
663648
663309

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.