Antonio Tapies litografi

170725

TAPIES, Antonio (Spanien, född 1923): Komposition, litografi, 23/75, signerad,60x47,5 cm

Antonio Tapies litografi

Budhistorik (11 bud)
675419
675414
675411
1 900
675386
1 800
675384
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.