Bram Bogart litografi

170724

BOGART, Bram (Holland, född 1921): Abstrakt komposition, litografi30/151, signerad och daterad 1967,45x 53,5 cm

Bram Bogart litografi

Budhistorik (13 bud)
674167
2 400
668901
674166
668901
1 700
674165
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.