Roberto Matta färgetsning

170723

MATTA, Roberto (1911-2002): Komposition, färgetsning, 2/100, signerad, 20x13,5 cm

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (18 bud)
675335
674750
675334
674750
1 800
672286
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.