Olle Baertling färglitografi

170721

BAERTLING, Olle (1911-1981): Abstrakt komposition, fargserigrafi 45/300, signerad och daterad, 26x17 cm

Olle Baertling färglitografi

Budhistorik (3 bud)

674265
667019
664178

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.