Zennström Renqvist Årlin

170719

RENQVIST, Torsten ( 1924 - 2007); Hundvänner,signerad, etsning, 19 x 25 cm
ZENNSTRÖM, Petter (född 1945): Komposition,signerad, skrapkartong, 22,5x30,5
ÅRLIN, Richard (född 1945): Porten,signerad, 1975, kopparstick, 11/40, 24x19 cm

Konst, Måleri

Zennström Renqvist Årlin

Budhistorik (5 bud)
675124
500
674723
450
673246
674721
673246

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.