Fartygsmodell i diorama

169554

FARTYGSMODELL, i diorama, svensk fyrmastad bark flankerad av bogser- och lotsbåt, signerad och daterad E. K. 1908, 20x31 cm

Nautica/Technica

Fartygsmodell i diorama

Budhistorik (18 bud)
687328
1 400
687325
1 300
687322
687321
687318

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.