Fartygsporträtt akvarell

169446

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av svenskt pansarskepp av Äranklass på stockholms ström, signerad E. Mr, akvarell, 24,5x35,5 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Fartygsporträtt akvarell

Budhistorik (6 bud)
687286
687094
850
686967
686961
750
680385
600

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.