Oljemålning Thomas Binks

169316

BINKS, Thomas (England, 1799-1852), Kustbild med segelfartyg, signerad o daterad T Binks 1826, olja på pannå, 39x57,5 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Oljemålning Thomas Binks

Budhistorik (41 bud)
687307
54 000
687306
52 000
687295
50 000
687292
48 000
687293
48 000

Slutpris SEK:
54 000
5 438 EUR, 6 178 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.