Fernand Léger fäglitografi

168816

LEGER, Fernand (1881-1955) efter: Komposition, signerad och daterad i trycket F Leger -29, numrerad 9/100, färglitografi 35,5x25 cm

Fernand Léger fäglitografi

Budhistorik (23 bud)
663695
663692
1 900
663689
1 800
663687
1 700
663678
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.