Maurice de Vlaminck etsning

168803

VLAMINCK, Maurice de (Frankrike 1876-1958): La Mairie, 1927, signerad Vlaminck i blyerts, etsning, 10,5 x 16,5 cm, bladstorlek 33x50 cm, litteratur: Walterskirchen 125; oramad

Maurice de Vlaminck etsning
Budhistorik (26 bud)
663899
2 600
663896
2 400
663894
663890
663890
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.