Edouard Manet etsning

168786

MANET, Edouard (1832-1883): Charles Baudelaire, 1868, etsning, signerad i plåten, 9x7,5 cm, Litteratur: Guérin 38

Edouard Manet etsning

Budhistorik (22 bud)
663847
663767
663846
663767
1 600
663842

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.