Enrique Ochoa olja på utställningskatalog

168726

OCHOA, Enrique (1891-1978): Komposition, signerad Ochoa, olja på utställningskatalog, 20,5x14 cm, Exposition Ochoa, plastique - musical, Galerie André Weil, Paris, 1955

Konst, Måleri

Budhistorik (4 bud)

662342
450
660495
655290
654227

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.