Oidentiferad konstnär 1800-tal olja

168721

MONTICHELLI, Adolphe (hans art): Blomsterstilleben, olja på pannå, 39x23 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
663531
2 400
662985
663530
662985
663529
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.