Kikare benarbete

168704

TUBKIKARE, 1800-talets första del, signerad Plössl in Wien (Simon P. 1794-1868), elfenben och mässing, längd 10,5 cm, i originaletui

Sprickor och linsskador

Nautica/Technica, Diverse

Kikare benarbete

Budhistorik (7 bud)
679876
679873
750
678619
700
678612
650
676623

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.