James Drummond akvarell

168301

DRUMMOND James (Skottland, 1816-1877): Portrait of a fisherman, signerad, akvarell, 48,5x34 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

James Drummond akvarell

Budhistorik (24 bud)
687263
3 400
687234
3 200
685976
687228
685976
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.