Axel Nyman olja

168298

NYMAN, Axel (1800-tal): Tvåmastad segelsnipa vid Grönskärs fyr, Sandhamn, signerad och daterad Axel Nyman -91, olja på duk, 22x30 cm

Krackeleringar

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Axel Nyman olja

Budhistorik (27 bud)
687271
6 200
686453
6 000
687270
5 800
686453
5 400
687269
5 200

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.