Litografi Svenska Amerikalinien

167587

SVENSKA AMERIKALINIEN AFFISCH, M/S Kungsholm och Gripsholm i Göteborgs hamn, litografi efter Alexander Kircher 1867-1939, daterad 1928, tryckt av Isacsons, Göteborg, 61x84 cm

Smärre skador

Nautica/Technica, Konst, Grafik

Budhistorik (14 bud)
686837
3 200
680982
683246
680982
2 800
683245
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.