Motorbåtsmodell Riva

167294

BÅTMODELL, omkring 1900-talets slut, Amati Models, italiensk racerbåt typ "Riva Aquarama", mahogny, fernissad och bemålad i vitt, skala 1:10, l. ö. a. 86 cm

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Motorbåtsmodell Riva

Budhistorik (24 bud)
686934
4 400
686914
4 200
686907
686907
3 800
686898
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.