Segelbåtsmodell "Endeavour"

167293

SEGELBÅTSMODELL, omkring 1900-talets slut, Amati Models America´s cup segelyacht "Endeavour", mahogny, fernissad och bemålad i svart, skala 1:35, l. ö. a. 113 cm

Smärre skador

Nautica/Technica

Segelbåtsmodell

Budhistorik (22 bud)
686592
5 000
686759
4 800
686592
686691
3 800
686592
3 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.