Fartygsporträtt olja

165278

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av tremastade skonerten "Wilkingen", Capt. F. A. Fågelmark, 1855, olja på duk, 55x91 cm

Smärre ramskador

Nautica/Technica

Fartygsporträtt olja

Budhistorik (11 bud)
686532
5 000
686526
4 600
685593
683285
3 800
683284
3 400

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.