Fågeldiorama av Hans Biärsjö

163866

DIORAMA, havsörn jagande ejder, 1900-talets senare del av Hans Biärsjö (1913-2000), marinmålare och modellbyggare, Stockholm, med skulpterat hav i glasmonter

Obetydliga skador

Nautica/Technica

Fågeldiorama av Hans Biärsjö

Budhistorik (2 bud)

686763
680373

Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.