Akvarell Helmer Strömberg

163840

STRÖMBERG, Helmer (1845-1902), lotskutter D1 från Dalarö Lotsplats, signerad H. Strömberg, 41,5x51 cm

Smärre skador

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Akvarell Helmer Strömberg

Budhistorik (5 bud)
687089
1 900
686558
1 800
685450
1 400
679014
1 300
675875

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer