Akvarell Helmer Strömberg

163840

STRÖMBERG, Helmer (1845-1902), lotskutter D1 från Dalarö Lotsplats, signerad H. Strömberg, 41,5x51 cm

Smärre skador

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Akvarell Helmer Strömberg

Budhistorik (5 bud)
687089
1 900
686558
1 800
685450
1 400
679014
1 300
675875

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.