Sidolanterna koppar

163837

SIDOLANTERNA, 1900-talets första del, koppar och mässing, signerad Seahorse, GB, höjd 56 cm

Belysning saknas

Nautica/Technica

Sidolanterna koppar

Budhistorik (8 bud)
687069
687066
950
687038
850
686982
550
686980
500

Slutpris SEK:
91 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.