James Crawford Thom oljemålning

172077

THOM, James Crawford (1835-1898): Skeppsbrott, signerad JC Thom, olja på duk, 49x65 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
652193
4 600
652188
4 400
652185
4 200
652183
652180
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.