Grafiska verk från expedition Ymer

172057

GRAFISKA BLAD, 6 st, från expedition Ymer -80, av medföljande konstnärerna Gustav Rudberg, 3 st, Gunnar Brusewitz, 2 st, samt Gösta Werner, 1 st, samtliga signerade och numrerade, varierande mått, bok medföljer

Budhistorik (16 bud)
650118
650237
650118
950
650236
900
650118
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.