Arthur Bianchini oljemålning

172042

BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Karlbergskanalen, Stockholm, signerad Artur Bianchini, olja på duk, 48,5x62 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Arthur Bianchini oljemålning

Budhistorik (12 bud)
652072
652071
1 900
652067
1 800
652066
1 700
652064
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.