Skålar porslin Kina

172039

SKÅLAR, 2 st, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, märkta Guangxu, höjd ca 6 cm

Några tillverkningsskador

Orientaliskt, Porslin

Skålar porslin Kina

Budhistorik (11 bud)
652049
651973
750
652048
700
651973
650
649523
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.