Väggobjekt Helen Krantz

172016

VÄGGOBJEKT, Helén Krantz, Orrefors, signerad och daterad 88, längd 36, bredd 27 cm
PROVENIENS: Inköpt på Orrefors glasskolas avslutningsutställning

Glas, Konstglas

Väggobjekt Helen Krantz

Budhistorik (13 bud)
651744
950
649455
900
647032
850
649454
647032
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.