Victor Vasarely färglitografi

171989

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Abstrakt komposition, signerad Vasarely, 187/250, färglitografi, 61x49,5 cm

Victor Vasarely färglitografi
Budhistorik (7 bud)
651850
3 200
641062
641062
1 600
649856
641062
1 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.