Yrjö Edelmann färglitografi

171988

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, HC 28/50, färglitografi, 62x47 cm

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (11 bud)
647795
1 600
648491
647795
1 400
648490
1 300
647795

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.