Oljemålning 1800-tal

171984

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt föreställande Charles Milton Brook (1807-1856), text a tergo Peint Printemps 1834, olja på duk, 49x43 cm

Skador, lagningar och färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
651735
651696
650
651684
600
648048
500
648045
450

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.