Ljusstakar Kina

171973

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, med skulpterade lock, Kina, 18/1900-tal, höjd 23,5 cm, vikt ca 412 g

Bucklor

Silver, Orientaliskt

Ljusstakar Kina

Budhistorik (75 bud)
651860
34 000
651852
33 000
651847
32 000
651843
31 000
651836
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 424 EUR, 3 890 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.