Häst Dalarna

171942

HÄST, Dalarna, 1900-talets första hälft, vitmålad med polykromt bemålad dekor, höjd 17 cm

Skador, ett bakben kortare

Allmoge, Diverse

Häst Dalarna

Budhistorik (5 bud)
646159
646124
950
644053
450
641598
641110

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.