Emil Hellbom oljemålning

171925

HELLBOM, Emil (1895-1969): Stockholmsmotiv, signerad E. Hellbom, olja på duk, 35x27 cm

Smärre färgbortfall och märken

Konst, Måleri, Stockholmiana

Emil Hellbom oljemålning

Budhistorik (7 bud)
651659
600
651683
550
651659
500
645031
450
644687

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.