Lars-Olov Wiberg oljemålning

171915

WIBERG, Lars-Olov (född 1944): Hundarna i rum - ur Hundtämjaren, signerad och daterad LO Wiberg -78, olja på duk, 94,5x102 cm

Konst, Måleri

Lars-Olov Wiberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
651475
2 800
651470
1 900
651305
1 300
644441
642321

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.