NN Skum renmotiv

171885

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Renar med akja, signerad och daterad NN Skum 1940, blandteknik, 28,5x36 cm

Konst, Måleri

NN Skum renmotiv

Budhistorik (58 bud)
651624
31 000
651643
30 000
651624
29 000
651635
28 000
651624
27 000

Slutpris SEK:
31 000
3 122 EUR, 3 546 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.