Färglitografi av E. Nerman

171881

NERMAN, Einar (1888-1983): Hans och Greta, signerad Nerman, 90/340, färglitografi, 32,5x31,5 cm

Färglitografi av E. Nerman
Budhistorik (9 bud)
651552
700
651548
650
651551
600
651548
550
649401
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.