Färglitografi av E. Nerman

171880

NERMAN, Einar (1888-1983): Prinsessa i blomsterträdgård, signerad Nerman, 90/340, färglitografi, 33,5x18,5 cm

Färglitografi av E. Nerman
Budhistorik (19 bud)
651202
1 300
649088
650167
649088
643679

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.