Oljemålning Severin Nilsson

171879

NILSON, Severin (1846-1918): Vårbild, motiv från Huddinge, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, 34x59 cm

Konst, Måleri

Oljemålning Severin Nilsson

Budhistorik (6 bud)
644423
4 800
642240
641718
2 600
641716
641603
1 600

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.