Nils Carlstedt oljemålning

171861

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Stilleben, signerad och daterad Nils Carlstedt 1924, olja på duk, stämpel på spännram a tergo kopia efter orginal i Nationalmuseum, 100x127 cm

Konst, Måleri

Nils Carlstedt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
651428
1 600
651371
651389
651371
1 400
651341
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.