Bålskål Böhmen

171857

BÅLSKÅL, med lock och fat, 1800-talets slut, höjd 31 cm, GLAS, 5 st., Böhmen, delvis 1800-tal

Smärre nagg

Glas, Servisglas

Bålskål Böhmen

Budhistorik (13 bud)
640933
643438
640933
1 700
643067
1 600
640933

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.