Lena Cronqvist akvatint med handkolorering

171819

CRONQVIST, Lena (född 1938): Flicka med katt, signerad Lena Cronqvist, akvatint med handkolorering i akvarell, 23x20 cm

Budhistorik (19 bud)
645021
4 800
646400
4 600
645021
4 400
642000
4 200
645019

Slutpris SEK:
4 800
458 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.