Krus 17/1800-tal

171736

KRUS, 17/1800-tal, inristat "20" i godset, glaserat lergods, höjd 38 cm

Nagg, sprickor

Keramik/Porslin

Krus 17/1800-tal

Budhistorik (13 bud)
650172
950
650510
900
650172
650492
650172
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.