Allan Ebeling oljemålning

171720

EBELING, Allan (1897-1975): Modeller, monogramsignerad och daterad -60, olja på pannå, 50x60 cm

Konst, Måleri

Allan Ebeling oljemålning

Budhistorik (8 bud)
650404
650
650400
600
650390
550
649921
500
650349
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.