Elis Barkstedt oljemålning

171711

BARKSTEDT, Elis (1900-tal): Räv på jakt, signerad och daterad Elis Barkstedt 1920, 48x72 cm

Konst, Måleri

Elis Barkstedt oljemålning

Budhistorik (12 bud)
648259
648145
750
647969
700
647931
650
647756
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.