Byrå spegel 1800-talets slut

171703

BYRÅ, SPEGEL, 1800-talets slut, mahogny, byråns mått höjd 84, 106x54, spegelns mått 132x57 cm

Skador

Möbler, Speglar

Byrå spegel 1800-talets slut

Budhistorik (5 bud)
649404
500
648898
450
647941
642080
639878

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.